44 analizy polskich spółek
 Oceń wpis
   

 Na blogu www.longterm.pl ukazują się analizy polskich spółek po wynikach za II kw. bieżącego roku. Do tej pory autor przedstawił następujące spółki: Ekoexport, Relpol, KGHM, Aplisens, Monnari, LPP, Żywiec i Wawel. Co pewien czas ukazuje się kolejna a przed nami jeszcze kolejne 36 spółek! 

Polecam serwis: www.longterm.pl gdzie na bieżąco omawiana jest sytuacja na polskiej giełdzie, spółki analizowane są przez inwestora z ponad 13 letnim doświadczeniem, posiadającym wiedzę i umiejętności na najwyższym światowym poziomie. W niczym nie ustępując analitykom i traderom z największych banków z Wall Street takich jak Goldman Sachs czy JP Morgan Chase zmaga się z rynkiem każdego dnia służąc swoim czytelnikom i subskrybentom. 

Komentarze (4)
Letnia hossa
 Oceń wpis
   

 Zapraszam do zapoznania się z analizą video rynku akcji, w której omawiam następujące pytania zadane przez forumowiczów serwisu www.longterm.pl:

-inwestowanie w Rosji

-inwestowanie w USA

-Relpol (wyspecjalizowany eksporter)

-CD Projekt (producent gier komputerowych Wiedźmin)

-ropa naftowa 

-węgiel (szczególnie zainteresuje posiadaczy spółki JSW!) 

Poniżej bezpośredni link do v-bloga (zachęcam do subskrybcji mojego kanały na tubie):

http://www.youtube.com/watch?v=CyjO8ELNsV8

Komentarze (1)
Darmowy e-book!
 Oceń wpis
   

 Zapraszam do zapisania się na darmowy newsletter na serwisie www.longterm.pl - każdy kto się zapisze otrzyma darmowego e-booka "Inwestuj longterm II" będącym kontynuacją pierwszego poradnika dla inwestorów giełdowych mojego autorstwa. 

www.longterm.pl 

Pozdrawiam 

Albert "Longterm" Rokicki

Niezależny Analityk Rynków Finansowych 

Komentarze (0)
QE OR NOT QE?
 Oceń wpis
   

 Właśnie ukazał się nowy numer "Equity Magazine", profesjonalnego magazynu poświęconego inwestowaniu na giełdzie. Miałem przyjemność napisać do niego artykuł pt. "QE OR NOT QE?"  w którym odnoszę się do ewentualnych skutków ograniczenia czy wręcz zakończenia programu "drukowania Dolarów" w USA. Kliknij na poniższą okładkę i ściągnij darmowy numer: 

 

Komentarze (0)
Darmowe szkolenie z inwestowania
 Oceń wpis
   

 Po kilku ostatnich latach - jakże ciężkich i wymagających dla inwestorów giełdowych, a szczególnie po ostatnich miesiącach, które mogły złamać wiarę w sens inwestowania w akcje u wielu nie tylko początkujących inwestorów, stwierdziłem że edukacja w zakresie inwestowania na giełdzie wciąż stoi daleko w tyle w stosunku do krajów rozwiniętych jak USA czy Niemcy.

Czas najwyższy to zmienić i wziąć się do roboty!

Postanowiłem rozpocząć darmowy cykl edukacyjny, mający na celu wytłumaczenie wielu bardzo ważnych aspektów dotyczących inwestowania na giełdzie, bardzo często pomijanych w literaturze tematu.  Na pierwszy ogień wziąłem pod lupę naszą psychikę - jej wpływ na nasze inwestowanie i na odwrót. Zapraszam na pierwszy artykuł z cyklu darmowej edukacji giełdowej:

http://longterm.pl/?p=3443

Może paść pytanie: DLACZEGO ROBIĘ TO ZA DARMO? DZIELĘ SIĘ TAK WARTOŚCIOWĄ WIEDZĄ NIE LICZĄC NA NIC W ZAMIAN?

OTÓŻ UWAŻAM ŻE JEST TO SPRAWA NARODOWA I TU NIE MA MIEJSCA NA MÓJ EGOIZM A JEDYNĄ SATYSFAKCJĄ BĘDZIE ROSNĄCY POZIOM WIEDZY W POLSKIM SPOŁECZEŃSTWIE. 

Zapraszam serdecznie do lektury pierwszego darmowego artykułu - proszę o udostępnianie, linkowanie, przesyłanie drogą mailową, zamieszczania na portalach społecznościowych Facebook, Goldenline i Twitter - to będzie dla mnie zapłatą i wielką nagrodą za poświęconą pracę. 

Komentarze (0)
Darmowe zaproszenie do rozmowy z ekspertem
 Oceń wpis
   

 Witam, 

Zapraszam serdecznie do dyskusji ze mną na temat giełdy akcji. Jestem dostępny praktycznie każdego dnia, na forum giełdowym bloga www.longterm.pl 

Odpowiem na dosłownie każde pytanie dotyczące światowych rynków finansowych zupełnie za darmo (robię to z pasją i nagrodą dla mnie jest satysfakcja z szerzenia edukacji w polskim społeczeństwie) - moją specjalizacją są akcje polskich spółek. Od ponad roku co kwartał opracowuje raporty po wynikach polskich spółek, dlatego na bieżąco znam ich kondycje finansową, dynamikę wyników, prognozy na przyszłość. 

Pamiętajmy że nie ma głupich pytań! Są tylko głupie odpowiedzi ale ja obiecuje że z pełną rzetelnością będę starał się zaspokoić ciekawość każdego kto zada pytanie. Można pytać się o poszczególne spółki, indeksy giełdowe - nie tylko polskie, surowce, waluty, obligacje. 

Zapraszam serdecznie do dyskusji i zapraszam innych ekspertów do wspierania inwestorów:

www.longterm.pl 

Wystarczy wejść na forum pod ostatnim wpisem i zostawić komentarz. 

Komentarze (11)
Fundamentalna hossa
 Oceń wpis
   

 Zapraszam na krótką analizę video w której omawiam argumenty nadejścia kolejnej bardzo silnej fali hossy:

http://www.youtube.com/watch?v=BOazX6a-hyo

Komentarze (1)
Co czeka giełdę po świętach?
 Oceń wpis
   

 Zapraszam do obejrzenia najnowszego, krótkiego 5-minutowego video, w którym omawiam wyniki polskich spółek po IV kw. 2012, słabość polskiej giełdy względem rynków krajów rozwiniętych jak USA czy Niemcy, oraz przede wszystkim przesyłam najserdeczniejsze życzenia świąteczne wszystkim czytelnikom i widzom!

http://www.youtube.com/watch?v=jkQmOWlvx88

Komentarze (1)
Co dalej z giełdą akcji?
 Oceń wpis
   

 Zapraszam na moje kolejne wystąpienie video (vlog) w którym omawiam następujące kwestie: kiedy nadejdzie hossa? Czy problemy Cypru mogą zagrozić naszej giełdzie? W jakim kierunku podąży nasza giełda w nadchodzących tygodniach? 

Bezpośredni link do materiału video - zapraszam do obejrzenia/wysłuchania:

http://longterm.pl/?p=2947

Komentarze (2)
Dołącz do mnie na Fejsie
 Oceń wpis
   

Witam, 

Zapraszam do polubienia Fanpage bloga Longterm na Facebooku:

http://www.facebook.com/longtermblog

Oprócz linków do kolejnych artykułów wrzucam tam często ciekawe rzeczy znalezione w necie, związane z inwestowaniem na giełdzie akcji. Cyklicznie zamieszczam tam również moje materiały video (vlog) w których omawiam aktualną sytuacją na giełdzie. 

Komentarze (1)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
O mnie
Albert Rokicki
Jestem inwestorem długoterminowym i będe zawsze to podkreślał. Na warszawskiej giełdzie od 2000 roku. Nigdy nie kupiłbym akcji spółki której nie chciałbym posiadać na własność gdybym miał nieograniczone możliwości finansowe. email: kontakt@longterm.pl
Najnowsze wpisy
2013-08-24 09:09 44 analizy polskich spółek
2013-08-05 11:18 Letnia hossa
2013-07-03 09:54 Darmowy e-book!
2013-06-26 19:23 QE OR NOT QE?
2013-06-23 22:43 Darmowe szkolenie z inwestowania
Najnowsze komentarze
2014-01-29 20:32
cvdfer:
44 analizy polskich spółek
zarobił swoją kasę na idiotach dzięki swoim marnym analizom i wyjechał z kraju, teraz bawi się[...]
2014-01-06 19:04
najlepszeprezenty.com.pl:
16 spółek które dadzą zarobić na odbiciu
pozdrowienia :)
2013-12-23 13:11
rtvagd:
Największy kryzys gospodarczy w historii ludzkości
pozdrowienia :)