Raport Longterm-Jesień 2011
 Oceń wpis
   

 Witam, 

Dzisiaj zwracam się po raz pierwszy do Państwa z ofertą komercyjną. Przygotowałem bowiem raport pt. "Longterm-Jesień 2011", który przede wszystkim odpowiada na podstawowe pytanie:

"CO Z TĄ HOSSĄ?"

Przedstawiam dwa dowody przemawiające za kontynuacją hossy podparte analizą techniczną (będą wykresy!)

Po drugie pokazuje jak mogą potoczyć się dalej losy Franka Szwajcarskiego oraz Dolara, Euro i Funta w stosunku do Złotego. 

Po trzecie w raporcie można będzie znaleźć prognozy wzrostu gospodarczego w USA i w Polsce.

Wreszcie na samym końcu podane będą spółki a również całe sektory w które warto inwestować na długi termin. 

TO WSZYSTKO ZA JEDYNE: 44 ZŁ brutto (możliwość otrzymania faktury VAT). 

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy na longterm@op.pl 

Akceptuje płatności przelewem bezpośrednio na konto mojej firmy lub poprzez Paypal lub Pay U czyli że możliwa jest płatność kartą kredytową. 

A oto kilka komentarzy osób, które otrzymały ten raport:

"...Dziękuje bardzo za raport. Cenię Twoje analizy i zawsze z przyjemnością czytam zarówno bloga jak i biuletyny. Szczególnie podobała mi się pierwsza część raportu, gdzie pokazałeś kilka wykresów i użyłeś przekonywujących argumentów..." wojtas22

"...Czytam Ciebie od ponad 3 lat i wiele się od Ciebie nauczyłem. Doceniam to że pisałeś do tej pory za darmo i poprzez opłatę za raport niejako spłaciłem swój dług wobec Ciebie:) Muszę przyznać że mam dosyć duże straty po ostatniej przecenie i mam nadzieję że dzięki Twoim typom odrobię choć część z nich..." Damian S. 

"...bardzo ciekawy raport. Oczywiście podchodzę do niego z należytym dystansem bo jak wiadomo nikt nie jest nieomylny. Szkoda że nie napisałeś nic o złocie, bo to chyba teraz najlepsza inwestycja. Ja zainwestowałam bardzo dużo w kruszec i powiem szczerze że po przeczytaniu Twojego raportu mam spore wątpliwości czy nie sprzedać przynajmniej części. Przyznam się szczerze że nie sądziłam że Twoja argumentacja będzie aż tak przekonywująca..." Magda K. 

"...Przeanalizowałem raport, uważam że jest wart zapłaconych pieniędzy. Zdaję sobie sprawę, że obracamy się w świecie prognoz a ich trafność zweryfikuje czas. Moim zdaniem w tej chwili kreślimy flagę i wkrótce pogłębimy dołki .Dobrze, że nie próbował Pan wskazywać precyzyjnych terminów lub poziomów cenowych bo to wyglądałoby na szarlataństwo. Raport oceniam na 4+ i Pana pracę wezmę pod uwagę w podejmowanych decyzjach..."  Szylodzu 

"...Gratuluję odwagi, dla mnie, czytając ten raport, jest bardzo cenne to, że Pan MA ODWAGĘ jednoznacznie wypowiedzieć swoje zdanie i swoje prognozy, to już jest ZWYCIĘSTWO, nawet, gdyby się nie sprawdziły. Większość analityków, których słyszymy w TV wszystko zaciera i po ich wypowiedzi wiemy tylko to, co przed. Pan jest inny! Jeszcze raz gratuluję!..." Tomasz M.  

Dlaczego to nie jest bessa? RANKING POLSKICH BLOGERÓW...
O mnie
Albert Rokicki
Jestem inwestorem długoterminowym i będe zawsze to podkreślał. Na warszawskiej giełdzie od 2000 roku. Nigdy nie kupiłbym akcji spółki której nie chciałbym posiadać na własność gdybym miał nieograniczone możliwości finansowe. email: kontakt@longterm.pl
Najnowsze wpisy
2013-08-24 09:09 44 analizy polskich spółek
2013-08-05 11:18 Letnia hossa
2013-07-03 09:54 Darmowy e-book!
2013-06-26 19:23 QE OR NOT QE?
2013-06-23 22:43 Darmowe szkolenie z inwestowania
Najnowsze komentarze
2014-01-29 20:32
cvdfer:
44 analizy polskich spółek
zarobił swoją kasę na idiotach dzięki swoim marnym analizom i wyjechał z kraju, teraz bawi się[...]
2014-01-06 19:04
najlepszeprezenty.com.pl:
16 spółek które dadzą zarobić na odbiciu
pozdrowienia :)
2013-12-23 13:11
rtvagd:
Największy kryzys gospodarczy w historii ludzkości
pozdrowienia :)