e-BOOK
 Oceń wpis
   

Witam, 

Już jest w sprzedaży pierwszy e-book mojego autorstwa pt. "INWESTUJ LONGTERM" czyli 51 stron elektronicznej książki, w której przedstawiam swoje metody inwestycyjne, dzielę się wiedzą i doświadczeniem zdobytym podczas 12-letniego, samodzielnego inwestowania na giełdzie. Na koniec przytaczam również konkretne przykłady udanych inwestycji z przeszłości (case studies ). Opracowanie jest adresowane zarówno do początkujących jak i doświadczonych inwestorów. Jestem przekonany że inwestor na każdym etapie swojego rozwoju znajdzie w tym e-booku wiele cennych i niekonwencjonalnych spostrzeżeń, jakich na próżno szukać w typowej literaturze tematu! Zamówienia na email: longterm44@gmail.com 

                   

Recenzje e-booka można znaleźć tutaj:

http://www.lazyshare.blogspot.com/2012/03/znowu-se-walne-recke-taki-przywilej.html

oraz 

http://szkolaakcji.blogspot.com/2012/03/literatura-dobrego-inwestora-czesc.html

A oto recenzje przysłane przez czytelników na mój email:

 

"...Jestem właśnie po lekturze Pana e-booka i muszę przyznać, że pozytywnie mnie zaskoczył.

Z giełdą jestem związany od 2005 za sprawą pewnego spadku, gdzie moim udziałem stało się posiadanie pewnej ilości akcji jednej ze spółek z wigu20. Po drodze jak wiemy było jedno duże i mniejsze załamanie, a ja stałem z boku odbierając tylko coroczna dywidendę.

W 2007 plułem sobie w brodę, że nie sprzedałem i odkupiłem rok później, a w ostatnie lato nie było mnie na miejscu, a o zleceniu stop loss to oczywiście nie było mowy.
No ale łatwo mówić z perspektywy czasu... Od tego czasu zgłębiam wiedzę poświęcając w miarę czasu ekonomii i giełdzie…

Wracając do Pana publikacji to inplus wymieniłbym:

- praktyczna wiedzę w pigułce - może to też zasługa formy publikacji, bo w książce to trochę lania wody musiałoby być dla objętości ;)
- uporządkowanie wiadomości - przy lekturze otwierają się zapadki i połączenia w głowie i łapiemy się na tym, że to przecież takie oczywiste! i dlaczego wcześniej o tym nie myśleliśmy w ten sposób!
- luźny i ciekawy styl - dobrze i szybko się to czyta a to swoją drogą nie takie proste
 
życzę kolejnego kroku jako debiut na rynku wydawniczym, kolejnego czytelnika już Pan zyskał :)

pozdrawiam

Marcin A. ..." 
 
 
" ...Witam,
Odwołuje swoje słowa, że 36 zł to dużo za 50 stron. Rewelacyjna
książka, krótko, kompleksowo na temat, bez truizmów na 100 stron typu
'kupuj tanio, drogo sprzedaj'.
Do omawianych przez Pana wskaznikow badajacych koniunkture gieldowa
dorzucilbym jeszcze raporty IZFA o zaangazowaniu krajowych podmiotow
instytucjonalnych.
 
Michał S. ..."
 
"...Właśnie przeczytałem e booka. Czytając miałem wrażenie ze piszesz o mnie, moja historia z giełdą zaczęła się niecałe 2 lata temu i emocje jakie mi towarzyszyły w tym czasie do złudzenia przypominają te z e-booka. Ale mimo to gdybym rozpoczął właśnie wtedy i wiedział o tych informacjach, które są zawarte w e-booku pewnie bym się do nich nie zastosował, ze względu na to ze to trzeba przeżyć. Ale żeby czuć to "coś" na własnej skórze to trzeba zainwestować realne pieniądze , w których zdobycie wkładamy dużo czasu i wysiłku (mam na myśli prace na etat czy inny jakiś rodzaj uzyskiwania dochodu) i samemu wyciągnąć wnioski gdzie popełniło się błąd. Początkowi inwestorzy zaczynają od gry wirtualnej, gdzie nie towarzysza żadne emocje i moim zdaniem to jest błąd przed prawdziwym wejściem na giełdę. Lepiej założyć rachunek maklerski i nawet kupić akcje za 100 zł, będzie to zdecydowanie lepsza nauka.

Zachęcam wszystkich początkujących i bardziej doświadczonych graczy do zapoznania się z tym e-bookiem, każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Nie ma w nim przepisu na sukces bo taki na giełdzie nie istnieje ale są podpowiedzi oraz wskazówki co można uczynić by taki sukces być może w przyszłości osiągnąć. 

Pozdrawiam 


P.S.

Świetna robota!!!..."
 
Paweł A. 
 
Jeśli chodzi o Pański e-book "Inwestuj Longterm" to jakiś czas temu go nabyłem, natomiast dopiero niedawno go przeczytałem i chciałbym się podzielić z Panem moimi uwagami. Jeżeli chodzi o jego treść to bardzo dobrze się go czyta. Jest "wciągający" - praktycznie na raz go się czyta. Pisze pan konkretnie i na temat. Pomimo niewielkiej objętości przekazuje Pan sporo wiedzy oraz co wg. mnie jest najważniejsze - opisuje Pan swoją filozofię inwestowania. Uważam, że wykonał Pan kawał świetnej roboty i jestem w 100% zadowolony z zakupu. Jeśli chodzi o uwagi, to są one raczej natury technicznej niż merytorycznej. Dotyczą one e-booka oraz ukazujących się co jakiś czas biuletynów.

Paweł K. 

 

Osoby zainteresowane zakupem proszone są o kontakt na mój email: longterm44@gmail.com

Komentarze (11)
SUKCES NA GIEŁDZIE
 Oceń wpis
   

Witam,

Przypominam że trwa wielka promocja świąteczna!

Polecam bardzo gorąco świetną książkę o inwestowaniu na giełdzie pt. "Sukces na giełdzie" autorstwa mojego znajomego, jednego z redaktorów Equity Magazine - Marka Marcinowskiego. Autorami rozdziałów są między innymi znany analityk - kiedyś aktywny gracz - Piotr Kuczyński, znany makler Mirosław Saj, analityk Open Finance - Roman Przasnyski, makler, analityk BZ WBK - Paweł Danielewicz, znany bloger i doświadczony gracz - Zbyszek Stawicki, szef TFI Allianz Polska - Marek Mikuć i wielu innych praktyków rynkowych. Dzięki mojej znajomości z autorem mogę sprzedać tą pozycje po cenie jedynie 45 zł brutto (w księgarniach jest po 55 zł). Możliwość otrzymania faktury VAT. 

UWAGA: ILOŚĆ KSIĄŻEK W PROMOCJI OGRANICZONA!

Po złożeniu zamówienia poprzez mój email: longterm44@gmail.com wysyłam książkę priorytetem z potwierdzeniem odbioru i dociera ona najpóźniej za 2 dni robocze lub jeśli ktoś jest z Warszawy istnieje możliwość odbioru osobistego. 

O mnie
Albert Rokicki
Jestem inwestorem długoterminowym i będe zawsze to podkreślał. Na warszawskiej giełdzie od 2000 roku. Nigdy nie kupiłbym akcji spółki której nie chciałbym posiadać na własność gdybym miał nieograniczone możliwości finansowe. email: kontakt@longterm.pl
Najnowsze wpisy
2013-08-24 09:09 44 analizy polskich spółek
2013-08-05 11:18 Letnia hossa
2013-07-03 09:54 Darmowy e-book!
2013-06-26 19:23 QE OR NOT QE?
2013-06-23 22:43 Darmowe szkolenie z inwestowania
Najnowsze komentarze
2014-01-29 20:32
cvdfer:
44 analizy polskich spółek
zarobił swoją kasę na idiotach dzięki swoim marnym analizom i wyjechał z kraju, teraz bawi się[...]
2014-01-06 19:04
najlepszeprezenty.com.pl:
16 spółek które dadzą zarobić na odbiciu
pozdrowienia :)
2013-12-23 13:11
rtvagd:
Największy kryzys gospodarczy w historii ludzkości
pozdrowienia :)